WYBORY SAMORZĄDOWE

Ponowne głosowanie 30 listopada 2014 r., godzina 7.00-21.00

 

Sprawdź, gdzie będziesz głosować

 

     W  wyborach  samorządowych od  2014  r.  radni  Rady  Miejskiej  Inowrocławia  wybierani  będą

w systemie większościowym, w jednomandatowych okręgach wyborczych. Oznacza to, że w każdym

okręgu  wyborczym  wybrany  zostanie tylko jeden radny, który uzyskał największą, ważnie  oddaną

liczbę głosów.

     Uchwałą  nr  XXV/364/2012  Rady  Miejskiej   Inowrocławia  z   29  października  2012r.  Miasto

Inowrocław podzielone zostało na 23 okręgi wyborcze.

     Okręg wyborczy może składać się z jednego lub kilku obwodów głosowania.

     Poniżej przedstawiamy alfabetyczny wykaz wszystkich ulic w Inowrocławiu, wraz z przypisanymi

im okręgami wyborczymi,  obwodami oraz  siedzibami  obwodowych  komisji  wyborczych.

     Przypominamy,   iż  głosowanie  na   kandydatów  na  radnych  oraz  kandydatów  na  Prezydenta

Miasta odbywa się w siedzibach obwodowych komisji wyborczych wskazanych poniżej.

     W   związku   ze   znacznymi    zmianami   w  usytuowaniu   obwodów   wyborczych,  dokonanymi

w  roku   2012,   zachęcamy   do  sprawdzenia   siedziby   obwodowej   komisji  wyborczej,   w  której

możecie  Państwo oddać swój głos.

 

Ze względu na czytelność i uproszczenie  opracowania celowo zrezygnowano  z podawania  pełnych

nazw ulic, np:

- chcąc    wyszukać    ulicę    Adama    Znanieckiego     naciśnij     kombinację     klawiszy    CTR + F

   i    wpisz:    "Znanieckiego"    lub    odnajdź    ulicę   Znanieckiego    na   alfabetycznym    wykazie,

- chcąc    wyszukać   ulicę   Prezydenta Gabriela Narutowicza naciśnij kombinację klawiszy CTR+F

   i     wpisz:    "Narutowicza"    lub    odnajdź    ulicę   Narutowicza     na   alfabetycznym    wykazie.

Ulica (lub jej część)

Okręg nr

Obwód nr

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej

3 Maja

4

7

Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. 3 Maja 11/13

59 Pułku Piechoty

22

42

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

6 Stycznia

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

800-lecia Inowrocławia

22

42

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

Alejnika

21

39

Przedszkole nr 20, ul. Alejnika 13

Andrzeja od nr. 1 do końca nieparzyste

10

18

Drukarnia POZKAL, ul. Cegielna 10/12

Andrzeja od nr. 2 do końca parzyste

4

8

Kujawskie Centrum Kultury, ul. Kasztelańska 22

Arctowskiego

21

40

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

Armii Krajowej

13

25

Gimnazjum nr 4, ul. Daszyńskiego 29

Asnyka

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Bagienna

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Bartoszcze

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Batkowska

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Becińskiego

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Bluszczowa

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Błażka

20

38

Gimnazjum nr 2, ul. Kiełbasiewicza 7

Błonie

2

4

Przedszkole nr 14, ul. Skłodowskiej-Curie 41

Boczna

15

28

Filia nr 1 Biblioteki Miejskiej, ul. Wilkońskiego 32

Bolesława Chrobrego

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Bolesława Krzywoustego  od nr. 1 do końca nieparzyste i od nr. 2 do nr. 20 parzyste

7

13

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Św. Ducha 90

Bolesława Krzywoustego od nr. 22 do końca parzyste

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Bolesława Śmiałego

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Boya-Żeleńskiego

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Brodnickiego

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Broniewskiego

13

24

Gimnazjum nr 4, ul. Daszyńskiego 29

Brzechwy

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Brzoskwiniowa

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Brzozowa

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Budowlana od nr. 1 do nr. 43

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Budowlana od nr. 44 do końca

22

42

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

Bukowa

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Bursztynowa

3

6

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Św. Ducha 90

Burzyńskiego

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Cegielna

10

18

Drukarnia POZKAL, ul. Cegielna 10/12

Chabrowa

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Chemiczna

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Chmielna

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Chociszewskiego

3

5

Przedszkole nr 14, ul. Jacewska 16

Cicha od nr. 1 do końca nieparzyste

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Cicha od nr. 2 do końca parzyste

22

42

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

Cmentarna

1

1

Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej, ul. Poprzeczna 29

Cymsa

21

40

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

Czamana

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Czaplickiego

22

42

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

Czarlińskiego

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Czarna Droga

17

31

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, ul. Krzymińskiego 8

Czarnieckiego od nr. 1 do końca nieparzyste  

10

17

Przedszkole "Pod Tęczą", ul. Władysława Łokietka 2

Czarnieckiego od nr. 2 do końca parzyste

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Dankowskiego

2

3

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Daszyńskiego od nr. 1 do nr. 22

15

27

Zespół Szkół im. Kotańskiego ul. Solankowa 21

Daszyńskiego od nr. 23 do końca

13

24

Gimnazjum nr 4, ul. Daszyńskiego 29

Dąbrówki

8

14

Administracja Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej,
ul. Bolesława Krzywoustego 23

Dedala

2

3

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Demskiego

18

33

Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kusocińskiego 24

Deszczowa

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Długa od nr. 1 do końca nieparzyste
i od nr. 2 do nr. 14 parzyste

3

6

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Św. Ducha 90

Długa od nr. 16 do nr. 52 parzyste

8

14

Administracja Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej,
ul. Bolesława Krzywoustego 23

Długa od nr. 54 do końca parzyste

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Dmowskiego

22

42

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

Dojazdowa

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Droga do Lotniska

2

3

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Dubienka

6

10

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wawrzyniaka 33

Dworcowa od nr. 1 do nr. 5 nieparzyste, od nr. 2 do końca parzyste i od nr. 43 do końca nieparzyste

6

11

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wawrzyniaka 33

Dworcowa od nr. 7 do nr. 41 nieparzyste

14

26

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Al. Kopernika 7

Dybalskiego

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Dyngusowa

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Działowa

3

6

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Św. Ducha 90

Fabryczna

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Farna

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Fiołkowa

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Fredry

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Gałczyńskiego

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Gdyńska

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Glinki

3

6

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Św. Ducha 90

Gordona

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Górnicza od nr. 1 do końca nieparzyste

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Górnicza od nr. 2 do końca parzyste

4

8

Kujawskie Centrum Kultury, ul. Kasztelańska 22

Grabskiego

6

10

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wawrzyniaka 33

Graczykowskiego

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Grochowa

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Grodzka

14

26

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Al. Kopernika 7

Gronowa

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Gruszczyńskiego

21

40

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

Gwarków

17

31

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, ul. Krzymińskiego 8

Harcerstwa Polskiego

13

25

Gimnazjum nr 4, ul. Daszyńskiego 29

Hoyera

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Ikara

2

3

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Jacewska od nr. 1 do nr. 42

3

6

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Św. Ducha 90

Jacewska od nr. 43 do końca

2

4

Przedszkole nr 14, ul. Skłodowskiej-Curie 41

Jagiellońska

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Jagodowa

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Jana III Sobieskiego

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Jana z Ludziska

22

41

Gimnazjum nr 2, ul. Kiełbasiewicza 7

Janczarskiego

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Janickiego

22

41

Gimnazjum nr 2, ul. Kiełbasiewicza 7

Jankowskiego

18

33

Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kusocińskiego 24

Jasińskiego

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Jaśkowskiego

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Jaśminowa

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Jaworskiej

21

40

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

Jesionowa

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Jęczmienna

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Kamienna

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Kasprowicza

1

1

Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej, ul. Poprzeczna 29

Kasztanowa

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Kasztelańska od nr. 1 do nr. 29

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Kasztelańska od nr. 30 do końca

4

8

Kujawskie Centrum Kultury, ul. Kasztelańska 22

Kazimierza Jagiellończyka

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Kazimierza Kujawskiego

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Kazimierza Odnowiciela

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Kazimierza Sprawiedliwego

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Kazimierza Wielkiego

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Kątna

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Kiełbasiewicza

20

37

Gimnazjum nr 2, ul. Kiełbasiewicza 7

Kilińskiego

4

7

Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. 3 Maja 11/13

Kleeberga od nr. 1 do nr. 7, nr 9 oraz od nr. 11 do końca

16

29

Zespół Szkół Integracyjnych, ul. Krzymińskiego 4

Kleeberga od nr. 8 do nr. 10 parzyste

16

30

Zespół Szkół Integracyjnych, ul. Krzymińskiego 4

Knasta

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Kochanowskiego

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Kolejowa

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Konopnickiej od nr. 1 do nr. 23

15

27

Zespół Szkół im. Kotańskiego, ul. Solankowa 21

Konopnickiej od nr. 24 do końca

13

25

Gimnazjum nr 4, ul. Daszyńskiego 29

Konwaliowa

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Kopernika

14

26

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Al. Kopernika 7

Kosidowskiego

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Kościelna od nr. 1 do nr. 7

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Kościelna od nr. 8 do końca

4

7

Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. 3 Maja 11/13

Kościelskiego

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Kościuszki

4

7

Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. 3 Maja 11/13

Kownackiej

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Kraszewskiego

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Kręta

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Królowej Jadwigi

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Krótka

4

8

Kujawskie Centrum Kultury, ul. Kasztelańska 22

Krucza

6

11

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wawrzyniaka 33

Kruczkowskiego

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Kruszańska

3

6

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Św. Ducha 90

Kruśliwiecka

6

11

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wawrzyniaka 33

Krzymińskiego

16

30

Zespół Szkół Integracyjnych, ul. Krzymińskiego 4

Kujawska

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Kurka

2

4

Przedszkole nr 14, ul. Skłodowskiej-Curie 41

Kurowa

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Kusocińskiego

18

34

Przedszkole nr 4, ul. Kusocińskiego 11

Kwiatowa

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Laubitza

4

7

Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. 3 Maja 11/13

Leśmiana

22

42

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

Libelta

1

1

Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej, ul. Poprzeczna 29

Lipowa od nr. 1 do nr. 41 nieparzyste
i od nr. 2 do końca parzyste

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Lipowa od nr. 43 do końca nieparzyste

8

14

Administracja KSM, ul. Bolesława Krzywoustego 23

Lniana

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Lotnicza

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Łączna

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Łubinowa

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Łuczaka

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Maćkowskiego

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Magazynowa od nr. 1 do nr. 75 nieparzyste i od nr. 2 do nr. 100 parzyste

6

11

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wawrzyniaka 33

Magazynowa od nr. 77 do końca nieparzyste i od nr. 102 do końca parzyste

15

28

Filia nr 1 Biblioteki Miejskiej, ul. Wilkońskiego 32

Makowa

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Makuszyńskiego

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Malinowa

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Mała Andrzeja

4

8

Kujawskie Centrum Kultury, ul. Kasztelańska 22

Mała Rybnicka

4

8

Kujawskie Centrum Kultury, ul. Kasztelańska 22

Marcinkowskiego

1

1

Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej, ul. Poprzeczna 29

Marulewska od nr. 1 do nr. 33 nieparzyste

10

17

Przedszkole "Pod Tęczą", ul. Władysława Łokietka 2

Marulewska od nr. 2 do nr. 30 parzyste

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Marulewska  od nr. 32 do końca parzyste
i od nr. 35 do końca nieparzyste

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Mątewska

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Metalowców

1

1

Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej, ul. Poprzeczna 29

Mickiewicza

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Miechowicka od nr. 1 do nr. 41

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Miechowicka od nr. 42 do końca

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Mieszka I

7

12

Przedszkole nr 14, ul. Św. Ducha 86

Mikorzyńska

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Milenijna

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Młyńska od nr. 1 do nr. 8

2

3

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Młyńska od nr. 9 do końca

1

1

Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej, ul. Poprzeczna 29

Modrakowa

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Molla

20

37

Gimnazjum nr 2, ul. Kiełbasiewicza 7

Morelowa

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Mostowa

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Najświętszej Marii Panny

4

7

Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. 3 Maja 11/13

Narutowicza od nr. 1 do nr. 13

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Narutowicza od nr. 14 do nr. 46

14

26

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Al. Kopernika 7

Narutowicza od nr. 47 do końca

15

28

Filia nr 1 Biblioteki Miejskiej, ul. Wilkońskiego 32

Niemojewskich

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Niepodległości od nr. 1 do nr. 41

17

31

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, ul. Krzymińskiego 8

Niepodległości od nr. 42 do nr. 59

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Niepodległości od nr. 60 do nr. 92

22

41

Gimnazjum nr 2, ul. Kiełbasiewicza 7

Niepodległości od nr. 93 do końca

22

42

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

Niezapominajki

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Nizinna

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Norwida

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Notecka

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Nowa

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Nowaka

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Objazdowa

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Obwodowa

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Ogrodowa

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Okrężek

2

3

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Okrężna od nr. 1 do nr. 35 nieparzyste i od nr. 2 do nr. 62 parzyste

6

10

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wawrzyniaka 33

Okrężna od nr. 37 do końca nieparzyste i od nr. 64 do końca parzyste

15

28

Filia nr 1 Biblioteki Miejskiej, ul. Wilkońskiego 32

Orląt Lwowskich

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Orłowska

1

1

Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej, ul. Poprzeczna 29

Orzechowa

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Orzeszkowej

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Osiedle Bydgoskie

6

11

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wawrzyniaka 33

Osiedle Okrężek

2

3

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Owczarskiego

18

33

Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kusocińskiego 24

Paderewskiego

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Pakoska

6

11

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wawrzyniaka 33

Papuszy

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Piękna

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Pileckiego

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Piłsudskiego

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

plac Bad Oeynhausen

16

30

Zespół Szkół Integracyjnych, ul. Krzymińskiego 4

plac Kasprowicza

1

1

Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej, ul. Poprzeczna 29

plac Klasztorny

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Plater

20

37

Gimnazjum nr 2, ul. Kiełbasiewicza 7

Plebanka

1

1

Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej, ul. Poprzeczna 29

Podgórna

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Pogodna

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Pokojowa  

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Polna

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Polskich Saperów

22

42

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

Połczyńskiego

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Ponińskiego

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Popiełuszki

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Popowicka

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Poprzeczna

1

1

Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej, ul. Poprzeczna 29

Porazińskiej

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Posadzego

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Poszwińskiego

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Powstańca Kwiatkowskiego

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Powstańców

15

28

Filia nr 1 Biblioteki Miejskiej, ul. Wilkońskiego 32

Powstańców Warszawy

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Poznańska od nr. 1 do nr. 55 nieparzyste i od nr. 2 do nr. 46 parzyste

4

8

Kujawskie Centrum Kultury, ul. Kasztelańska 22

Poznańska  od nr. 48 do nr. 200 parzyste i od nr. 63 do nr. 183 nieparzyste

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Poznańska od nr. 57 do nr. 61 nieparzyste

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Poznańska od nr. 185 do nr. 243 nieparzyste i od nr. 202 do nr. 224 parzyste

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Poznańska od nr. 226 do końca parzyste

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Poznańska od nr. 245 do końca nieparzyste

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Prusa

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Przemysłowa

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Przesmyk

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Przy Stadionie

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Przy Stawku

15

28

Filia nr 1 Biblioteki Miejskiej, ul. Wilkońskiego 32

Przybyszewskiego

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Przypadek

1

1

Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej, ul. Poprzeczna 29

Pszeniczna

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Radosna

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Rakoczego

2

3

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Rakowicza

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Ranusa

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Rąbińska od nr. 1 do nr. 205

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Rąbińska od nr. 206 do końca

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Reja

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Reymonta

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Rodu Czaplów

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Rogowa

3

6

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Św. Ducha 90

Rolna

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Roosevelta

15

27

Zespół Szkół im. Kotańskiego ul. Solankowa 21

Roszkowskiego

18

33

Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kusocińskiego 24

Równinna

6

11

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wawrzyniaka 33

Różana

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Ruciana

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Rumiankowa

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Rybnicka

4

8

Kujawskie Centrum Kultury, ul. Kasztelańska 22

Rynek

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Rzeczna

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Rzemieślnicza

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Rzepakowa

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Rzeźnicka

4

8

Kujawskie Centrum Kultury, ul. Kasztelańska 22

Sienkiewicza od nr. 1 do nr. 50

15

27

Zespół Szkół im. Kotańskiego ul. Solankowa 21

Sienkiewicza od nr. 51 do końca

15

28

Filia nr 1 Biblioteki Miejskiej, ul. Wilkońskiego 32

Sikorskiego od nr. 1 do nr. 29 nieparzyste
i od nr. 2 do końca parzyste

14

26

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Al. Kopernika 7

Sikorskiego od nr. 31 do końca nieparzyste

6

10

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wawrzyniaka 33

Składowa

1

1

Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej, ul. Poprzeczna 29

Skłodowskiej-Curie

2

4

Przedszkole nr 14, ul. Skłodowskiej-Curie 41

Skryta

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Słoneczna

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Słonecznikowa

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Słowackiego

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Sobeckiego

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Sodowa

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Solankowa od nr. 1 do nr. 13 nieparzyste
i od nr. 2 do nr. 10 parzyste

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Solankowa od nr. 12 do końca parzyste
i od nr. 15 do końca nieparzyste 

15

27

Zespół Szkół im. Kotańskiego, ul. Solankowa 21

Solna

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Spokojna

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Spornego od nr. 1 do nr. 52

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Spornego od nr. 53 do końca

12

22

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Poznańska 345

Spółdzielców

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Sroczyńskiego

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Stare Miasto

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Staropoznańska od nr. 1 do nr. 10

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Staropoznańska od nr. 11 do nr. 25

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Staropoznańska od nr. 26 do końca

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Staszica od nr. 1 do końca nieparzyste,
nr 18 i od nr. 38 do nr. 44 parzyste

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Staszica od nr. 2 do nr. 16 parzyste oraz od nr. 20 do nr. 36 parzyste

14

26

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Al. Kopernika 7

Staszica od nr. 46 do końca parzyste

17

31

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, ul. Krzymińskiego 8

Stefana Batorego

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Stolarska

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Strachanowskiego

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Studzienna od nr. 1 do nr. 11, nr 13
i nr 15 i od nr. 17 do końca

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Studzienna od nr. 12 do nr. 16 parzyste

15

27

Zespół Szkół im. Kotańskiego ul. Solankowa 21

Szancera

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Szarych Szeregów od nr. 1 do nr. 11

19

35

Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Szarych Szeregów 1

Szarych Szeregów od nr. 12 do końca

19

36

Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Szarych Szeregów 1

Szczęśliwa

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Szelburg-Zarembiny

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Szenica

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Szeroka

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Szklarska

6

11

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wawrzyniaka 33

Szkolna

4

7

Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. 3 Maja 11/13

Szosa Bydgoska

6

11

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wawrzyniaka 33

Szparagowa

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Szybowcowa

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Szymborska od nr. 1 do nr. 9 nieparzyste
i od nr. 2 do nr. 32 parzyste

4

8

Kujawskie Centrum Kultury, ul. Kasztelańska 22

Szymborska od nr. 11 do nr. 201 nieparzyste i od nr. 34 do nr. 170 parzyste

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Szymborska  od nr. 172 do końca parzyste i od nr. 203 do końca nieparzyste

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Śliwaka

2

3

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Śniadeckich

2

4

Przedszkole nr 14, ul. Skłodowskiej-Curie 41

Średnia

4

7

Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. 3 Maja 11/13

Św. Ducha od nr. 1 do nr. 32

4

7

Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. 3 Maja 11/13

Św. Ducha od nr. 33 do nr. 123 nieparzyste, nr 34 i od nr. 124 do końca

3

6

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Św. Ducha 90

Św. Ducha od nr. 36 do nr. 66 parzyste

10

18

Drukarnia POZKAL, ul. Cegielna 10/12

Św. Ducha od nr. 68 do nr. 90 parzyste

7

12

Przedszkole nr 14, ul. Św. Ducha 86

Św. Ducha od nr. 92 do nr. 122 parzyste

8

14

Administracja Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej,
ul. Bolesława Krzywoustego 23

św. Mikołaja

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Świętokrzyska od nr. 1 do nr. 19 nieparzyste i od nr. 2 do nr. 38 parzyste

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Świętokrzyska od nr. 21 do końca nieparzyste i od nr. 40 do końca parzyste

15

27

Zespół Szkół im. Kotańskiego, ul. Solankowa 21

Topolowa

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Torowa

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Toruńska od nr. 1 do nr. 45

4

7

Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. 3 Maja 11/13

Toruńska od nr. 46 do końca

2

3

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Towarowa

1

1

Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej, ul. Poprzeczna 29

Transportowca

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Trzcińskiego

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Tulipanowa

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Ulatowskiego

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Ustronie

15

27

Zespół Szkół im. Kotańskiego, ul. Solankowa 21

Wachowiaka

18

33

Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kusocińskiego 24

Wałowa od nr. 1 do nr. 19

4

7

Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. 3 Maja 11/13

Wałowa od nr. 20 do końca

4

8

Kujawskie Centrum Kultury, ul. Kasztelańska 22

Wapienna

12

23

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Chemiczna 9

Warsztatowa

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Waszaka

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Wawrzyniaka od nr. 1 do nr. 21 nieparzyste

14

26

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Al. Kopernika 7

Wawrzyniaka od nr. 2 do końca parzyste
i od nr. 23 do końca nieparzyste

6

10

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wawrzyniaka 33

Weyssenhoffa

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Wichlińskiej

18

33

Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kusocińskiego 24

Wiejska

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Wielkopolska

12

21

Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 119

Wierzbińskiego

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Wierzbowa

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Wilkońskiego od nr. 1 do nr. 34

15

28

Filia nr 1 Biblioteki Miejskiej, ul. Wilkońskiego 32

Wilkońskiego od nr. 35 do końca

13

24

Gimnazjum nr 4, ul. Daszyńskiego 29

Wiśniowa

11

19

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Władysława Hermana

8

14

Administracja Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej,
ul. Bolesława Krzywoustego 23

Władysława Jagiełły od nr. 1 do końca nieparzyste

10

17

Przedszkole "Pod Tęczą", ul. Władysława Łokietka 2

Władysława Jagiełły od nr. 2 do końca parzyste

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Władysława Łokietka od nr. 1 do nr. 8

10

18

Drukarnia POZKAL, ul. Cegielna 10/12

Władysława Łokietka od nr. 9 do nr. 28

9

16

Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Łokietka 3

Władysława Łokietka od nr. 29 do końca

9

15

Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Łokietka 3

Wodna

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Wojska Polskiego od nr. 1 do nr. 9

16

29

Zespół Szkół Integracyjnych, ul. Krzymińskiego 4

Wojska Polskiego od nr. 10 do nr. 46 parzyste

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Wojska Polskiego od nr. 11 do nr. 35 nieparzyste

23

43

Przedszkole nr 20, ul. Wojska Polskiego 13a

Wojska Polskiego od nr. 37 do nr. 47 nieparzyste

20

38

Gimnazjum nr 2, ul. Kiełbasiewicza 7

Wojska Polskiego od nr. 48 do końca

21

40

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

Wróblewskiego

2

4

Przedszkole nr 14, ul. Skłodowskiej-Curie 41

Wrzosowa

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Wspólna

22

41

Gimnazjum nr 2, ul. Kiełbasiewicza 7

Wyspiańskiego

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Zamknięta

1

2

Gimnazjum nr 1, ul. Toruńska 46-48

Zapadłe

17

31

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, ul. Krzymińskiego 8

Ziarniaka

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Zielińskiego

22

42

Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Plater 3

Zielna

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

Zielona

3

6

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Św. Ducha 90

Zientarskiego

1

1

Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej, ul. Poprzeczna 29

Znanieckiego

11

20

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jana III Sobieskiego 5/7

Zofiówka nr 1

5

9

Biblioteka Miejska, ul. Kilińskiego 16

Zofiówka od nr. 2 do końca

15

27

Zespół Szkół im. Kotańskiego, ul. Solankowa 21

Żeromskiego

17

32

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, ul. Poznańska 185

Żytnia

23

44

Zakład Robót Publicznych, ul. Piłsudskiego 15

 

Podstrona Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Inowrocławia
Copyright 2014 Miasto Inowrocław - Wszelkie prawa zastrzeżone